Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Klikněte zde.

Město Veltrusy

Mobilní rozhlas

Dočasný přesun autobusových zastávek

Autobusové zastávky “Veltrusy” budou od 16. října do 6. listopadu 2017 dočasně přemístěny z náměstí A. Dvořáka do parkovacích zálivů pro autobusy v ulici Maršála Rybalka.

Důvodem je oprava vozovky v prostoru autobusových zálivů v rámci reklamačního řízení. O přechodnou úpravu provozu na pozemních komunikacích žádá společnost COLAS, a. s., která bude opravy provádět.

Pozvánka na koncert skupiny KRAUSBERRY

Nenechte si ujít podzimní koncerty skupin Krausberry a Brutus ve Veltrusích.

Krausberry zahrají v sále restaurace Na Závisti v sobotu 4. listopadu 2017 v tzv. „malé partě“ – Martin Kraus (zpěv + kytara + harmonika), Mário Císař (kytara) a Jiří Ježek Kredba (kontrabas). I ve třech hrají Krausberry poctivý bigbít, jen víc prostoru dostává Martinova harmonika a Máriova kytara. A dostane se i na písně, které na koncertech „velké party“ neuslyšíte.

Na začátku prosince na stejné místo zavítá skupina Brutus. Ta ve Veltrusích s velkým ohlasem zahrála už loni na podzim –  sál byl nabitý, zpívalo se, tančilo se... To samé nás čeká i letos, tentokrát v „mikulášském“ termínu –  v pátek 1. prosince 2017.

Vstupenky na Krausberry jsou již v prodeji v podatelně MěÚ Veltrusy, vstupenky na Brutus budou k zakoupení měsíc před koncertem tamtéž.

přejít na web obce

Jste-li majitelem chytrého telefonu, doporučujeme instalaci mobilní aplikace Mobilního rozhlasu. Všechny novinky a upozornění z města budete mít pohromadě na jednom místě. Komunikaci s vámi usnadníte i městu. Návod na instalaci najdete na webu města.

Tento e-mail dostáváte na základě registrace do služby Mobilní rozhlas ve Vaší obci.

Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde.